top of page

Biz Kimiz?

3D Evreni Bir Hayalle Başladı. O Yüzden Hayallerinize Çok Değer Veriyoruz...

Kurulduğumuz 2019 yılından beri bizler sadece 3 boyutlu baskı alanında faaliyet göstermiyoruz. Temel anlayışımız sizin hayallerinize sahip çıkmak. Sadece baskı hizmeti verip süreci tamamlayamayız. Bizler sizin projelerinizi sahiplenip kendimiz için yaparcasına süreci tamamlamaya ve daima arkamızda güler yüzlü çalışmalar bırakmaya çalışıyoruz.       

 

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden bugüne farkına vardığımız üzere, sıra dışı hizmet, deneyimli ve güler yüzlü profesyonellere sahip olmakla başlıyor. Bu nedenle son derece titiz davranıyor ve bu işin en iyileriyle çalıştığımıza inanıyoruz.

3D Evreni olarak tamamladığımız her projeyi mümkün olan en iyi kalitede, tam zamanında teslim ediyoruz. Felsefemizde kişiye özel hizmetin yanında iddialı fiyatlar ve müşteri memnuniyeti sağlamak yer alır, bu sebeple beklenilenden fazlasını sunmak için gereken her şeyi yaparız.

Misyonumuz

      3 Boyutlu Baskı ve Modelleme Alanında Çağın Gerekliliklerini Yakından Takip Eden ve Profesyonel Olarak Bu Hizmeti Müşterilerine Sunan ve Müşteri Memnuniyetinin Marka Kimliği Adına Altın Değerde Olduğunun Bilinciyle Hareket Eden Kurumsal ve Ulusal Bir Marka Olmak.

Vizyonumuz

Yenilikçilik

Alanımızdaki Yenilikleri Daima Yakından Takip Ediyoruz.

Şeffaflık

Tüm Süreci Sizin Bilginiz Dahilinde İletişim Halinde ve Şeffaf Olarak Yönetiyoruz.

Ulaşabilirlik

Hizmet Almak Yeterli Değil, Sürecin Durumunu da Bilmelisiniz. Bizlere Daima Kolayca Ulaşabilirsiniz.

bottom of page