top of page

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

3 Boyutlu Tasarım ve Modelleme

İyi bir ürün, iyi bir baskı gerektirir ancak hepsinden önce iyi bir tasarıma ihtiyaç var. Projenizin başından sonuna kadar tüm revizyonları da içerecek şekilde 3D Tasarım ve Modelleme Hizmeti veriyoruz. Siz bize hayalinizdekini anlatın biz sizin yerinize tasarımını yapıp modelleyelim.

3D Baskı

3 Boyutlu çizilmiş bir model doğru baskı tekniği doğru malzeme seçimi ve uygun koşullarda fiziksel bir ürüne dönüşür. Bu süreçte 3D Baskı Operatörlerimiz her türlü desteği vermeye hazır. Siz hayal edin biz hayallerinizi masanıza taşıyalım.

Proje Yönetimi

Daha önce hiç 3D Baskı almamış olabilirsiniz. Ne yapmanız gerektiği konusunda daima yanınızdayız ilk günkü heyecanımızla ve yüzlerce aldığımız 3D Baskı tecrübesiyle. Bizler sadece baskı hizmeti vermiyoruz bizler sizin projenizi sahipleniyoruz. Beğenmediğimiz hiç bir ürünü sizin beğeninize sunma lüksümüz yok.

Baskı öncesi modelleme sürecinden, malzeme tercihine, 3D Baskı aşamasından, baskı sonrası işlemlere kadar her aşamada proje temsilciniz sizin yanınızda.

Baskı Sonrası İşlemler

Son aşamada ihtiyaçlar doğrultusunda boyama, yüzey pürüzsüzleştirme gibi birçok ekstra hizmetle ürününüze son şeklini veriyoruz. Sonrasında özenli ve ekstra önlemler aldığımız kargo paketleri ile ürünleriniz çok kısa bir sürede kapınıza geliyor.

Prototip Hizmeti

Endüstriyel Makine Parçaları

Figür ve Diaroma Sahneler

Medikal Eğitim Modelleri

Model Araç Maketleri

Mimari Maket Projeleri

Heykel ve Dekorasyon Ürünleri 

Kişiye Özel Protez Çalışmaları

Kişisel Projeler

Sahne Oyunları için Dekorlar

"Hepimizin zaman makineleri var, değil mi? Bizi geriye götürenler hatıralardır... Bizi ileriye taşıyanlar ise hayallerdir."

HG Wells

bottom of page